Masz Pytania? Zadzwoń! 58-531-46-60 lub odwiedź nasz salon Tczew, ul. Gdańska 7a

Zasady rezerwacji


Szanowny Kliencie,

Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie możliwość zarezerwowania wymarzonych wakacji drogą telefoniczną oraz przez Internet.
Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby w pełni profesjonalnie przeprowadzić Ciebie przez procedurę rezerwacji.


Wybór odpowiedniej oferty

 • Można skorzystać z naszej wyszukiwarki, gdzie określamy podstawowe preferencje dotyczące celu naszej podróży (kraj, data i miejsce wylotu itp.) lub możemy bardziej doprecyzować nasz wybór klikając na przycisk pod wyszukiwarką DODATKOWE OPCJE, gdzie zaznaczyć można m. in. długość pobytu, rodzaj i organizatora naszych wakacji, itp. Następnie klikamy przycisk SZUKAJ i pojawia nam się lista ofert spełniające nasze oczekiwanie.
 • Wybranie oferty z zakładek, które są umieszczone na stronie głównej, takich jak np.: last minute, wellness & spa, dla seniora, itd.
 • Kontakt  z naszym doradcą w celu przygotowania dla Państwa oferty, poprzez nasz Formularz kontaktowy, gdzie podają Państwo swoje oczekiwania co do wyjazdu, a my specjalnie dla Państwa wyszukamy najciekawsze oferty.

Założenie rezerwacji

 • Następnie można dokonać rezerwacji wstępnej przez naszą stronę - klikając przycisk REZERWACJA przy wybranej ofercie, a następnie wypełniając formularz rezerwacyjny. Rezerwacja dokonana w ten sposób nie jest jeszcze rezerwacją wiążącą Państwa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oznacza to że nie są Państwo zobligowani do poniesienia kosztów za dokonanie rezerwacji.
 • Zarezerwowanie oferty taką drogą pozwoli nam sprawdzić dla Państwa dostępność wybranej oferty, potwierdzić końcową cenę oraz w miarę możliwości zarezerwuje miejsca na czas dokonania wszelkich formalności. Przygotowaną umowę zgłoszenie wraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa prześlemy do Państwa mailem.

Potwierdzenie rezerwacji

 • W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy przesłać do nas na nasz adres mailowy rezerwacje@pandavoyage.pl lub faxem pod nr 58 531 46 60 czytelnie podpisaną umowę – zgłoszenie wraz
  z warunkami uczestnictwa i potwierdzeniem przelewu na nasze konto przed upływem czasu, jaki został określony przez naszego konsultanta. Płatności można dokonać przelewem bankowym bądź w naszym biurze stacjonarnym.
 • W przypadku nie dopełnienia formalności w wyznaczonym terminie rezerwacja zostanie bez kosztowo anulowana. Jeżeli nie będą Państwo mogli dokończyć formalności w określonym terminie, to bardzo prosimy
  o kontakt z naszym konsultantem.
 • Po otrzymaniu od Państwa wyżej wymienionych dokumentów zostaje zawarta umowa między Klientem a Biurem Turystycznym, a status rezerwacji zmienia się z wstępnej na stałą (wiążącą).
 • Jakiekolwiek zmiany dokonywane w rezerwacji potwierdzonej (stałej) można wprowadzić zgodnie z Warunkami Uczestnictwa danego organizatora. Dlatego bardzo ważne jest, aby przeczytali je Państwo przed podpisaniem umowy.
 • Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie otrzymają Państwo od nas drogą mailową potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego w dniu wylotu na lotnisku odbiorą Państwo bilety lotnicze i vouchery. Na około 2 dni przed odlotem będziemy się z Państwem kontaktować w celu potwierdzenia godzin wylotu.
 • W przypadku ofert na dojazd własny vouchery zostaną wysłane na wskazany przez Państwa adres.

   
  Jeżeli mają Państwo pytania do którejś z ofert umieszczonych na naszej stronie to bardzo prosimy o kontakt mailowy rezerwacje@pandavoyage.pl lub telefoniczny 58 5315401.
   

 

Zmień kryteria wyboru